טלפון

+123-456-7890

אימייל

mail@domain.com

שעות פעילות

Mon - Fri: 7AM - 7PM

"כן? מה זה? הממ? מממממ? מה לא בסדר?" היא דיברה בטלפון עם מישהו. והנה אני, על המיטה וחיכיתי שהיא תנתק.
המשכתי להביט בה חשופה. היא הייתה עירומה לגמרי כשרק סיימנו את הסיבוב הראשון. הסתכלתי על איבר המין העייף שלי מנסה לקום. זה עדיין טפטף בהצטיינות.
ככל שהסתכלתי על גבה העירום, המותניים, הירך העגול והעסיסי שלה, כך אני מתקשה. לעזאזל, היא כל כך מושלמת! חשבתי כמה עוד אוכל לזיין אותה בסיבוב השני, מכיוון שהיא עדיין דיברה בטלפון.
כמה שניות לאחר מכן היא ניתקה את השיחה והסתובבה. הגוף המושלם שלה, הצורה שלה, הכל בגוף הזה כל כך מושלם וסקסי. כלומר, אני לא יכול להגיד לך את הנתון מכיוון שמעולם לא מדדתי אותו אבל הוא מפותל, שזוף ועסיסי מאוד.
אני פשוט נהנה מהגוף הזה. דפקתי את האישה הזו בששת החודשים האחרונים. ואלוהים יודע כמה עוד אני אזיין אותה. היא באה אליי ואמרה, "טוב, אתה חייב ללכת עכשיו. יכול להיות שבעלי חוזר הביתה."
"מה? עַכשָׁיו? אנחנו לא יכולים לעשות את זה שוב?" אמרתי לחצתי את הציץ הימני שלה. היא הורידה את ידי מהציץ ואמרה, "אני רצינית." פניה נראו מודאגים. ואז דאגתי.
"למה אתה מודאג? משהו קרה?" החזקתי את פניה.
"אני לא יודעת, בעלי פשוט התקשר ואמר שהוא חוזר הביתה. איך שהוא אמר את זה, אני פשוט לא מרגיש טוב עם זה. אז אתה צריך לעזוב עכשיו."
אמרתי בסדר וקמתי, התחלתי ללבוש את הבגדים שלי. גם היא לבשה את בגדיה. ואז נישקתי את מצחה ויצאתי מהחדר. ובכן, מי שאני פונה אליו בתור 'היא' היא דודה השכנה שלי, נישה.
כולם מכירים אותה בתור "אמא של אישה". היא אישה נשואה, באמצע שנות השלושים לחייה ויש לה בת. בעלה עובד בחברת בגדים.
בתה אשה בת 19, אז דודה השכנה שלי היא דוגמה מושלמת ל-MILF. היא עקרת בית שנשארת לבד במשך חלקים מהיום, ומכאן שלא רק שהיא MILF, יש לה את הנסיבות האידיאליות להיות MILF.
אז כדי להפוך אותה ל-MILF, הייתי צריך מישהו הרבה יותר צעיר ממנה כדי לזיין אותה ובמזל, גרתי קומה אחת מעליה. זה לא שהתחלנו בדיוק ברגע שהכרנו.
לקח כמה שנים לפתח את האטרקציה שאנו חולקים היום. התחלנו לזיין אחד את השני לפני חצי שנה. מאז בכל פעם שיש לנו הזדמנות להיות לבד, אנחנו עושים אהבה.
בחיי, הורדתי כל כך הרבה דברים רק כדי לבלות איתה, כי הזמן היה מוגבל. אז זה היה או זה או שתעזוב את זה. בכל פעם שהיא לבד, אני מבטל הכל והולך אליה, רק כדי לבלות איתה, רק כדי לזיין אותה.
כשעזבתי את דירתה, גם אני הייתי בחרדה. פחדתי בשבילה. לא יכולתי לחשוב על לאבד אותה. זה היה מפחיד מדי. כשעליתי במדרגות ראיתי את בעלה נכנס לבניין. ראיתי את הפנים שלו. זה היה קודר.
שעתיים לאחר מכן, הייתי על מיטתי, מודאג. מה יכול היה לקרות? האם בעלה גילה? המחשבה הזו לא יצאה לי מהראש. ואז שמעתי את אמא שלי צועקת מהמרפסת. הלכתי למרפסת.
ראיתי את אמא של אשה מנופפת לאמא שלי. התחמושת שלי אמרה לה לדאוג לכולם. הסתכלתי למטה, העיניים שלנו נפגשו. ואז היא נכנסה לרכב והלכה.
הייתי מבולבל. מה קרה פתאום? האם היא פשוט עזבה כמו נערות ליווי לנצח? שאלתי את החמוש שלי לאן הם הלכו. אמו אמרה, "הדאדו של אישה מת הבוקר."
אוקיי, אלו חדשות נוראיות, אני יודע, אבל הן לא החדשות הכי גרועות. שמחתי והתחרטתי מיידית שהייתי מאושר. אבל לא יכולתי להתאפק. גם אחרי זה, נהייתי עצוב.
זה אומר שאני לא אראה אותה כמה ימים. מי יודע, זה יכול להיות אפילו שבועות או חודשים. עמדתי שם על המרפסת שלי, העיניים שלי היו על הכביש.
עברו שבועיים ושלושה ימים. הייתי כל כך לבד ומשעמם. בימים האחרונים הטקסט היחיד שקיבלתי ממנה היה תמונה שלה עומדת בשדה בבוקר חורפי לבושה בצעיף.
היא כל הזמן אמרה שהיא תחזור בקרוב מאוד אבל אף פעם לא ציינה מתי. מתתי לפגוש אותה, להחזיק אותה שוב, לעשות את כל מה שהייתי עושה איתה ואיתה.
ואז אחרי כמה ימים, בוקר בהיר אחד, בדיוק התרעננתי ואכלתי את ארוחת הבוקר שלי. הטלפון שלי צלצל. הרמתי וראיתי הודעה, היא אמרה, "בוא."
תנוכי האוזניים שלי התחממו. קיבלתי עור אווז מרוב התרגשות. על פניי היה חיוך גדול. מיהרתי לחדר שלי וסרקתי את שיער הבוקר המבולגן שלי. ירדתי למטה וראיתי אותה עומדת ליד הדלת שלה.
הנה היא הייתה, מחייכת אליי. בחיוך הזה היה שובבות. התקרבתי אליה, היא נכנסה פנימה. ואז נכנסתי, סגרתי את הדלת. היא עמדה ליד המיטה.
התחלתי לשאול אותה שאלות ברגע שסגרתי את הדלת, "מתי הגעת? למה לא סיפרת לי שהגעת? באת לבד? איפה אשה? איפה אבא שלה? הוא הזכיר משהו עלינו?"
היא, התעלמה מכל השאלות שלי, טפחה על המיטה וסימנה לי לשבת לידה. התיישבתי לידה, היא התחילה לדבר ולספר לי כל מה שקורה ואיך היא הצליחה לחזור.
יש טקס של יום הארבעים למנוחה והיא אמרה לבעלה שהיא לא יכולה להישאר עוד זמן רב, מכיוון שהתקבלה של אשה לכיתה החדשה וקבלת כל הספרים החדשים אמורה להגיע.
מכיוון שאביה של אישה לא יכול היה להחמיץ את הטקס של אמו, הוא אמר לנישה שהוא יבוא לאחר שישתתף בו

מאמרים מומלצים